وبلاگ آرتا پرواز

قیمت بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

معرفی آرتا پرواز

معرفی آرتا پرواز

 

شرکت خدمات مسافرت هوائی، جهانگردی و زیارتی آرتا پرواز در سال 1389 باکسب مجوزفعالیت ازسازمانهای میراث فرهنگی  ، هواپیمائی کشوری و با انعقاد قرارداد همکاری با کلیه ایرلاینهای داخلی و خارجی فعالیت خود را در ضمینه توریسم و فروش بلیط هواپیما آغاز کرد .
آرتا پرواز با سابقه یک دهه خود ولی با کادری با تجربه 30 ساله  همه توان خود را در جهت ارائه خدمات نوین گردشگری بکار گیری  بهترین ها را در زمینه صدور بلیط هواپیما و اجرای تورهای زیارتی ، تجاری و تفریحی ارائه دهد و اکنون با راه اندازی سایت فروش بلیط هواپیما آرتا پرواز . کام امیدوار هست که بیشتر از گذشته بتواند در مسیر ایده ال ا قدم بردارد .

آرتا پرواز . کام با ارائه بلیط هواپیما داخلی ، بلیط هواپیما خارجی ، هتل داخلی ، هتل خارجی ، بلیط اتوبوس و بلیط قطار ( به زودی ) با عقد قرارداد با ایرلاینهای داخلی و خارجی و تمام چارتر کننده های ایران و با انعقاد قرارداد رزرواسیون هتل در حال حاظر یکی از بهترین سایتهای صنعت توریسم کشور بشمار می آید .

آرتا پرواز . کام همچنین قادر هست بلیتهای داخل اروپا ، آمریکا و آسیا را با بیش از 900 ایرلاین با بهترین نرخهای ممکن به شما پیشنهاد دهد .

آرتا پرواز . کام بیش از 200000 هزار هتل تقریبا در تمام شهرهای دنیا به شما ارائه میکند و شما به راحتی و فقط با چند کلیک ساده میتوانید تور مسافرتی خود را در منزل یا محل کار خود ببندید و با خیال اسوده فقط به فکر آرامش در سفر باشید ما همه اینها را برای شما گارانتی میکنیم .

آرتا پرواز مشوق شما در زیارت ، سیاحت و تجارت شما