وبلاگ آرتا پرواز

شهر زیبای گوانجو واقع در کشور چین – شهر زیبای گوانجو واقع در کشور چین

یکی از شهرهای جهان که امروزه سفرهای زیادی به آن انجام می شود شهر گوانجو چین می باشد که برای سفر به آن باید از طریق بلیط هواپیما تهران به گوانجو اقدام کنید. این شهر هر ساله پذیرای مسافران متعددی از سراسر جهان می باشد لذا ما ، در این مقاله قصد داریم در مورد این شهر توضیحاتی را ارائه کنیم و اگر شما نیز از متقاضیان بلیط هواپیما تهران به گوانجو هستید در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری نسبت به این شهر کسب کنید.

معرفی گوانجو چین

 این شهر یکی از شهرهای قدیمی و با فرهنگ کشور چین می باشد همچنین این شهر در قسمت جنوب کشور چین قرار گرفته است، و جمعیت آن حدود 14،500،000 نفر می باشد که در نوع خود جالب توجه است. مساحت این شهر 7433 کیلومتر مربع است که سومین شهر بزرگ کشور خود نیز محسوب می شود و شهرهای پکن و شانگهای از این لحاظ در رتبه های دوم و سوم قرار گرفته اند.

مردم برای سفر به این شهر زیبا دلایل مختلفی دارند که یکی از آن ها وجود تجارت گسترده در این شهر می باشد. علاوه بر این جاذبه ها و مکان های گردشگری فراوانی در آن وجود دارد که بازدید از آن ها می تواند لحظات مفرحی را برای شما به ارمغان بیاورد. لذا اگر شما بلیط هواپیما تهران به گوانجو را تهیه کرده باشید پس از سفر به این شهر هرگز از کرده خود پشیمان نخواهید شد.

مسافرانی که قصد سفر به این شهر را دارند پس از تهیه بلیط هواپیما تهران به گوانجو به اطلاعاتی نیاز دارند تا پس از سفر به این شهر به مشکلی در طول سفر برنخورند و سفری بدون دردسر را پشت سر بگذارند. لذا در این جا برخی از این اطلاعات را برای شما بیان می کنیم. اولین نکته ای که نیاز است توجه ویژه ای به آن شود این است که واحد پول گوانجو “ین” می باشد و زبان مردم این شهر کانتونی است و اگر با این زبان و کلمات و جملات پرکاربرد آن آشنایی اولیه داشته باشید مطمعنا در طول سفر به کمک شما خواهد آمد.

علل تهیه بلیط هواپیما گوانجو

همان طور که گفته شد دلایل مختلفی مثل تجارت و جاذبه های گردشگری برای سفر به گوانجو و  تهیه بلیط هواپیما تهران به گوانجو وجود دارد، یکی ازساختمان های جالب این شهر که توجه عده زیادی را به خود جلب کرده است ساختمان دایره ای کانجو می باشد که تقریبا شبیه یک دونات است ،شاید برای شما جالب باشد که بدانید کاربرد این ساختمان چیست لذا در این رابطه بهتر است بدانید که این مکان بزرگ ترین مرکز تجارت جهانی مواد پلاستیکی خام است.