وبلاگ آرتا پرواز

بلیط هواپیما بجنورد

جاذبه های دیدنی و گردشگری بی شمار بجنورد، باعث شده است افراد زیادی به فکر خرید بلیط هواپیما بجنوردباشند. مسافران با توجه به اولویت ها و همچنین ملاک های خود (زمان پرواز، قیمت بلیط، نوع پرواز و غیره) در تهیه ی بلیط هواپیما بجنورد، می توانند به راحتی بلیط خود را خریداری کرده و در زمان مورد نظر به سفر به بپردازند.

بجنورد

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی بوده و با داشتن مساحتی نزدیک به 36 کیلومتر مربع، یکی از مناطق عالی برای تفریح و گردش در کشور می باشد. این شهر با داشتن مناطق کوهستانی بی نظیر، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. شهر بجنورد دارای جاذبه های دیدنی و گردشگری بی شماری از قبیل عمارت مفخم، کوشک باغ علی آباد، گردشگاه باباامان، دریاچه سد شیرین، طبیعت باغ دره، بند خاکی عبدل آباد و غیره است. مکان هایی همچون آیینه خانه مفخم یا دارالحکومه سردار مفخم از جمله بناهاییست که قدمت آن به دوره ی قاجار باز می گردد. این بنا در شمال بجنورد قرار گرفته و به عنوان یک موزه ی فرهنگی و تاریخی ثبت شده است. چنین مکان هایی باعث شده است افراد زیادی از اقصی نقاط کشور برای دیدن این بناهای تاریخی و جاذبه های دیدنی، بلیط هواپیما بجنورد را خریداری کنند.

فرودگاه بجنورد

فرودگاه بین المللی بجنورد با مساحتی به اندازه 286 هکتار، به عنوان یکی از معروف ترین فرودگاه های شرق کشور به شمار می رود که در شمال شرق بجنورد قرار گرفته است. این فرودگاه دارای یک باند بوده و تمامی پروازهای بجنورد از این محل انجام می شود. فرودگاه بجنورد از سال 1385 به عنوان یک فرودگاه مستقل فعالیت خود را آغاز کرده است و در فاصله 3 کیلومتری از شهر قرار دارد. فرودگاه بین المللی بجنورد تمامی امکانات مورد نیاز مسافران را فراهم کرده است؛ از این رو هر روزه بر تعداد پروازهای فرودگاه بین المللی بجنورد افزوده می شود. با کمی جستجو می توانید راجع به تعداد پروازها در هر روز آگاهی پیدا کنید و بلیط هواپیما بجنورد مورد نظر خود را تهیه کنید.

بلیط هواپیما بجنورد

اگر قصد دارید تجربه ای خاطره انگیز برای خود و خانواده ی خود رقم زنید، با تهیه ی بلیط هواپیما بجنورد اولین گام در این عرصه را بردارید. شرکت های هواپیمایی مختلفی از تهران به مقصد بجنورد پرواز دارند. شما با کمی جستجو می توانید بلیط هواپیما بجنورد را با شرکت هواپیمایی مورد نظر خود (ماهان، آسمان) در زمان مناسب خریداری کنید و سفری ایمن با تجربه ای جدید برای خود به ارمغان آورید. با توجه به آب و هوای معتدل و کوهستانی این شهر، بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما بجنورد، بهار و تابستان می باشد. شما می توانید با بررسی شرایط و مقایسه ی پروازها (کلاس پروازی، ساعت پرواز، شرکت هواپیمایی و غیره) با توجه به بودجه ی خود، بلیط هواپیما بجنورد را به صورت اینترنتی و از راه دور خریداری کنید.