وبلاگ آرتا پرواز

بلیط هواپیما خرم آباد

یکی از سفرهای داخلی که گردشگران بسیاری را در طول سال به سوی خود جذب می کند سفر به استان لرستان و بازدید از جاذبه های گردشگری آن است. بلیط هواپیما خرم آباد مسافران را به این سرزمین زیبا که دارای طبیعت چشم نواز و آثار تاریخی فراوان است ،می رساند. بلیط هواپیما خرم آباد در همه روزهای سال بر اساس برنامه زمان بندی ارائه شده در دسترس همگان می باشد و در بازه زمانی مورد نظر می توانید آن را رزرو کنید.

بلیط هواپیما خرم آباد

استان لرستان و مرکز آن خرم آباد یکی از شهرهای مرکزی ایران است که گردشگران و مسافران بسیاری در طول سال به این استان سفر می کنند. افراد مختلف با اهداف گوناگون از سراسر کشور می توانند در همه فصل های سال و ساعات مختلف بلیط هواپیما خرم آباد را تهیه نموده و به این شهر سفر کنند. برای تهیه بلیط هواپیما خرم آباد می توانید از طریق وب سایت ما اقدام نمایید. در قسمت پروازهای داخلی ،خرم آباد را انتخاب کرده و بر اساس برنامه زمانبندی سفر خود، تاریخ و ساعت پرواز را مشخص کنید. برای تهیه بلیط هواپیما خرم آباد ساده ترین راه خرید آنلاین بلیط برای خود و همراهانتان می باشد زیرا با خرید اینترنتی بلیط در زمان و هزینه خود صرفه جویی می نمایید. در صورت وجود هرگونه سؤال و یا هماهنگی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری خرم آباد

خرم آباد یکی از شهرهای سرسبز ایران است که دارای طبیعتی بکر و چشم نواز می باشد. علاوه بر زیبایی های طبیعی آثار تاریخی فراوانی در این شهر و شهرستان های اطراف به چشم می خورد که همه آنها به جا مانده از روزگاران گذشته می باشد. وجود بناهای تاریخی، پل ها، قلعه ها، روستاها و سایر مکان های ارزشمند تاریخی از قدمت و تاریخ پر فراز و نشیب استان لرستان خبر می دهد. آبشارها، کوه ها، دشت ها، چشمه ها و رودهای بسیاری در گوشه و کنار این استان در دل کوهستان ها و بیابان ها به چشم می خورد که ماجراجویان طبیعت و گردشگری را به سوی خود فرا می خواند. اگر تصمیم  دارید به مکان های بکر و دوست داشتنی طبیعی مسافرت کنید و فارغ از هیاهو و دغدغه های زندگی شهری چند روزی را بگذرانید با تهیه بلیط هواپیما خرم آباد می توانید از شهر خود دور شده و از زیبایی های مناطق مختلف استان لرستان بهره مند شوید.

پُل کَشکان خرم آباد

همانگونه که گفته شد استان لرستان دارای زیبایی های چشم‌ نواز بسیاری است. یکی از این آثار به جا مانده از روزگاران کهن پُل کَشکان می باشد. این پل دارای قدمتی طولانی و پر افتخار است که بر اساس یافته های باستان شناسان در قرن چهارم هجری بنا گردیده است و همچنان پس از گذشت سده های بسیار پابرجاست. این پل زیبای تاریخی به عنوان مادر پل های ایران لقب گرفته است زیرا طولانی ترین و بزرگترین پل در کشور ما می باشد. پُل کَشکان بر روی رودخانه کَشکان بنا گردیده و در نزدیکی شهر دوره قرار دارد. در زمان های قدیم این پل در غرب استان لرستان قرار داشته و مسیری را به استان کرمانشاه  ایجاد می کرده است. اگر به بازدید از مکان های تاریخی علاقه مند هستید و تمایل دارید بزرگترین پل ایران را از نزدیک مشاهده کنید می توانید بلیط هواپیما خرم آباد را تهیه کرده و به این شهر سفر کنید. راهنمایان محلی و همچنین نقشه استان لرستان می تواند شما را در پیدا کردن مکان دقیق پُل کَشکان یاری کند.

بلیط هواپیما خرم آباد

بلیط هواپیما ارزان خرم آباد

بلیط هواپیما تهران خرم آباد

بلیط هواپیما مشهد خرم آباد

بلیط هواپیما چارتر خرم آباد