وبلاگ آرتا پرواز

بهترین بلیط هواپیما آتن را تهیه کنید

خرید بلیط هواپیما آتن

اگر می خواهید برای تعطیلات یک سفر فوق العاده داشته باشید پیشنهاد ما این است ک با خرید بلیط هواپیما آتن یک سفر جذاب و هیجان انگیز به یکی از شهرهای بسیار تاریخی دنیا داشته باشید. برای خرید بلیط هواپیما آتن هر اطلاعاتی که نیاز داشته باشید را ما در اختیارتان قرار خواهیم داد تا با خیالی آسوده یک سفر خاطره انگیز را تجربه کنید.

کمی بیشتر با آتن آشنا شوید

همیشه قبل از سفر لازم است تا درباره مقصد خود اطلاعات لازم را جمع آوری کنید. شاید برای شما جالب باشد که این نام از آتنا خدای جنگ در یونان باستان گرفته شده است و به نوعی وی را الهه محافظ شهر می دانستند. می توانید در هر گوشه و کناری از آتن یکی از بناهای مهم و قدیمی یونانیان را مشاهده نمایید.این شهر نمایشگاه کاملی از آثار باستانی و تاریخی است که با دیدن تک تک آن ها شگفت زده خواهید شد.

لازم است تا درباره این شهر بدانید که مردم آن به زبان یونانی صحبت می کنند همچنین واحد پول آن نیز یورو می باشد. همچنین برای تنظیم ساعت خود نیز این نکته را بدانید که ساعت آتن یک ساعت و نیم از ایران عقب تر می باشد. حتما سری به ساحل های فوق العاده این شهر بزنید و از آب تنی در آب های تمیز و فوق العاده آتن لذت ببرید. برای اینکه بیشتر از این سفر لذت ببرید می توانید خرید بلیط هواپیما آتن را در بهترین زمان سفر به آتن یعنی پاییز و یا بهار تهیه کنید. این بستگی به شما دارد. اگر تحمل گرما را دارید می توانید در تابستان که اوج سفرهای گردشگری به این شهر است نیز به آن سفر کنید.

اطلاعات لازم برای خرید بلیط هواپیما آتن

برای اینکه بتوانید بهترین بلیط آتن را خریداری کنید. لازم است تا از بهترین سایت فروش بلیط هواپیما برای پروازهای خارجی استفاده نمایید. سایت ما این افتخار را دارد تا بهترین کیفیت پروازها را همراه با قیمت های مناسب برای شما فراهم نماید تا رضایت خاطر شما به طور کامل جلب گردد.

شما می توانید از ایرلاین آژین اقدام به خرید بلیط هواپیما آتن نمایید. هفته ای سه پرواز از تهران به آتن در روزهای شنبه، سه شنبه و پنج شنبه انجام می پذیرد. مدت زمان این پرواز نیز 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد. در ضمن می توانید از هواپیمایی ماهان نیز که یک ایرلاین داخلی است اقدام به خرید بلیط هواپیما آتن نمایید