وبلاگ آرتا پرواز

بلیط هواپیما هلند – بلیط هواپیما آمستردام

بلیط هواپیما آمستردام

خرید بلیط هواپیما آمستردام در ایام تابستان با استقبال زیاد مسافران و گردشگران روبرو می شود. آمستردام به شهر کانال های آبی مشهور است. شهری که پایتخت کشور هلند نیز می باشد. و بزرگترین شهر این کشور نیز است. البته بیشتر مراکز و ساختمان های اداری در شهر لاهه، دیگر شهر مشهور هلند قرار دارند.  

آمستردام شهر چند ملیتی

آمستردام شهری چند ملیتی می باشد که نیمی از جمعیت 1 میلیونی اش را اتباع خارجی تشکیل می دهند. آمستردام بیشتر یک چهارم مساحتش را آب فرا گرفته است، از این رو کانال های متعدد آبی زیادی در این شهر وجود دارند.  بنابراین خرید بلیط هواپیما آمستردام و سفر به این شهر، سفر به ونیز ایتالیا را برای شما تداعی خواهد کرد. مساحت آمستردام بالغ بر 220 کیلومتر مربع می باشد که این شهر را به بزرگترین شهر هلند تبدیل می کند.

تصویر 1

آمستردام مقصد محبوب گردشگران سراسر جهان

سالانه بیشتر از 4.5 میلیون نفر با خرید بلیط هواپیما آمستردام به این شهر زیبا مسافرت کرده که به همین دلیل، آمستردام یکی از مقصدهای محبوب مسافران و توریست های سراسر دنیا می باشد. از جمله جاذبه های توریستی آمستردام می توان به قایق سواری در کانال های آمستردام اشاره کرد که گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.

اگر از علاقه مندان به هنر و نقاشی هستید، می توانید بعد از خرید بلیط هواپیما آمستردام و مسافرت به این شهر از موزه معروف ون گوگ بازدید کنید. موزه ون گوگ، حاوی بزرگترین مجموعه نقاشی های این نقاش مشهور هلندی است.

شما می توانید از کلیسای مشهور  اود کرک که کهن ترین بنای آمستردام است، نیز بازدید کنید، فعالیت های متنوع فرهنگی مذهبی که در این کلیسا برگزار می شود، تا ساعت ها بازدیدکنندگان را سرگرم می کند و با دین مسیحیت آشنا می کند.

یکی از بهترین ایام برای مسافرت به آمستردام، فصل تابستان می باشد. در این ایام، مسافران زیادی با خرید بلیط هواپیما آمستردام به این شهر سفر می کنند. شما نیز می توانید با خرید بلیط آمستردام به این شهر زیبا سفر کنید و از مسافرت به یکی از زیباترین شهرهای اروپا لذت ببرید.