بلیط هواپیما آرتا پرواز

بلیط هواپیما بوشهر

بلیط هواپیما بوشهر با جاذبه های گرشگری زیاد

بلیط هواپیما

شهر بوشهر یکی از شهرهای زیبای کشور می باشد و افراد زیادی به این شهر سفر می کنند. امروزه خرید بلیط هواپیما بوشهر بسیار آسان و راحت شده است. مسافرین می توانند به راحتی بلیط هواپیما بوشهر را بخرند و از سفری امن و راحت بهره مند شوند. بلیط هواپیما بوشهر را می توان به صورت اینترنتی رزرو کرد و از طریق کارت های شتابی هزینه آنها را پرداخت کرد. شما نیز اگر می خواهید به شهر زیبای بوشهر سفر کنید می توانید به صورت آنلاین از خدمات بلیط هواپیما بوشهر لذت ببرید.

بلیط هواپیما فرودگاه بوشهر

فرودگاه شهر بوشهر

با خرید بلیط هواپیما بوشهر می توانید از فرودگاه اصلی شهر بازدید کنید. فرودگاه شهر بوشهر یکی از فرودگاه های اولیه کشور می باشد که مرکز پروازها بوده است. فرودگاه شهر بوشهر چیزی بیش از 90 سال پیش تاسیس شده است و یکی از قطب های پرواز کشور می باشد. گفته شده است که اولین هواپیمایی که در این فرودگاه فرود آمده، هواپیمای ساخت کشور آماده بوده است. امروزه پروازهای بسیار زیادی داخلی و خارجی بسیار زیادی بطور 24 ساعته به این فرودگاه انجام می شود. مسافرین می توانند با داشتن بلیط هواپیما بوشهر به راحتی از امکانات این فرودگاه بهره مند شوند.

غذاهای استان بوشهر

شهر بوشهر شهر رنگارنگ جنوبی کشور می باشد که فرهنگ غذایی آن بسیار متفاوت از سایر استان ها است. بهتر است بدانید که غذاهای این شهر بسیار تند و و پر از ادویه می باشد و بیشتر از غذاهای دریایی شکل می گیرد. ماهی و میگو همیشه در رژیم غذایی مردم محلی بوشهر قرار دارد و غذاهای مختلفی را با آن طبخ می دهند. بیشتر غذاهای این شهر به دلیل دارا بودن مواد غذایی متنوع، ارزش غذایی بسیار بالایی دارند و بسیار خوشمزه هستند. مسافرین این شهر بهتر است در زمان سفر خود به این شهر گمنه، کبه، قیمه بوشهری، دوقوس ماهی، میگو سوخاری بوشهر و … را تست کنند و از خوردن این غذاهای خوشمزه لذت ببرند.

ماهی جنوب با خرید بلیط هواپیما بوشهر

هتل های شهر بوشهر

مسافرین شهر زیبای بوشهر با خرید بلیط هواپیما بوشهر می توانند در هتل ها و اقامتگاه های بسیار زیبای این شهر اقامت کنند. این شهر دارای بهترین هتل ها می باشد که خدماتی عالی برای مسافرین این شهر فراهم می کنند. هتل های شهر بوشهر دارای بهترین اتاق ها با بهترین امکانات روز می باشند و فرصتی بی نظیر را برای مسافرین فراهم می کنند. بیشتر هتل ها در بهترین نقاط شهر قرار دارند و رفت و آمد در شهر را آسان می کنند. این هتل ها با خدمات عالی مانند پارکینگ، استخر، صندوق امانات، رستوران، کافه، سالن و اتاق های کنفرانس و … به مسافرین خدمات رسانی می کنند. از بهترین هتل های شهر می توان به هتل جهانگردی دلوار، هتل سیراف، هتل آپارتمان پاسارگاد، هتل ساحلی پرواز، هتل پلاس بوشهر، هتل آپارتمان هیرون و غیره اشاره کرد.

رزرو هتلهای بوشهر

جاذبه های گردشگری شهر بوشهر

شهر بوشهر به خاطر موقعیت و شرایط ویژه خود دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است. این شهر دارای بندرگاه می باشد و نوار ساحلی زیادی دارد. چند جاذبه این شهر شامل:

  • موزه رئیسعلی دلواری. این موزه در شهرستان تنگستان قرار دارد و محل زندگی رئیسعلی دلواری بوده است.

  • قلعه نصوری. این قلعه متعلق به دوران قاجار می باشد و معمار آن علی اصغر شیرازی بوده است. در این مکان از تراشکاری و ستون های بسیار زیبایی استفاده شده است که بر شکوه و عظمت قلعه افزوده است.

  • سی تیر. یکی از بنادر باستانی در شهرستان دیلم بوشهر می باشد. این بندر در ما بین دو بندر مهروبان و جنابه قرار گرفته است.

  • منطقه شکار ممنوع کوه سیاه. این منطقه محل عشایر قشقایی می باشد. در این منطقه بز، قوچ و حیوانات زیادی زندگی می کنند.

  • گنبد نمکی جاشک. یکی از زیباترین گنبدهای نمکی استان بوشهر می باشد که تحت حفاظت سازمان محیط زیست قرار دارد. این کوه های نمک باعث ایجاد گنبدها، غارهای بسیار زیبا و منحصر بفرد شده اند.

بلیط هواپیما بوشهر

مسافرین بسیار زیادی به شهر زیبای بوشهر برای تفریح و گردش و یا کار و تجارت سفر می کنند و نیازمند خرید بلیط هواپیما بوشهر می باشند. امروزه امکان خرید بلیط هواپیما بوشهر برای همه افراد فراهم شده است و هر کسی می تواند به راحتی این بلیط ها را تهیه کند و به خیالی آسوده راهی سفر شود. قیمت بلیط هواپیما بوشهر نسبتا ارزان و مناسب می باشد و هر فردی می تواند از آنها بهره ببرد. البته شرایط خرید بلیط های لحظه آخری نیز وجود دارد و می توانید بلیط هواپیما بوشهر را در آخرین لحظه و با شرایطی ایده آل بخرید

پروازهای قابل انجم از فرودگاه بوشهر