وبلاگ آرتا پرواز

با رزرو بلیط هواپیما پراگ پایتخت جمهوری چک لذت سفر خوش را تجربه کنید

جمهوری چک یکی از کشورهای اروپای مرکزی، دارای آب و هوای بسیار عالی و بارانی می باشد، به دلیل آب و هوای مناسب آن سالانه گردشگران زیادی از اکثر نقاط جهان با خرید بلیط هواپیما چک به این کشور سفر می کنند. قبل از خرید بلیط هواپیما پراگ ، برای داشتن سفری خوش به این کشور زیبا، لیستی از جاذبه های گردشگری آن تهیه کنید.

معرفی چک

کشور جمهوری چک در اروپای مرکزی با مساحت 78866 کیلومتر مربع دارای 10 میلیون و پانصد هزار نفر جمعیت می باشد. پایتخت این کشور، شهر پراگ یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای جهان می باشد. جمهوری پراگ  با آب و هوای قاره ای دارای زمستان های سرد و بارانی و تابستان های گرم و مرطوب می باشد. این کشور با دارا بودن جاذبه های گردشگری متنوع و دیدنی از قیبل رودخانه ولدآو، پل زیبای چارلز، ساعت نجومی، پارک ملی  Šumava و … هر ساله پذیرای گردشگران خارجی زیادی می باشد که در فصل های مختلف با خرید بلیط هواپیما چک، به این کشور سفر می کنند

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما پراگ

تابستان به دلیل آب و هوای معتدل بارانی و خنک و دشت هایی پر از شکوفه های رنگارنگ و دیدنی بهترین زمان برای سفر به این کشور زیبا و خرید بلیط هواپیما چک می باشد. اگر به دنبال سفری ارزان به این کشور هستید پیشنهاد می کنیم که در فصل های کم گردشگر نسبت به خرید بلیط هواپیما چک اقدام کنید تا علاوه بر بلیط ارزان قیمت، از تخفیف های ویژه هتل های آن بهره مند شوید. در ضمن با رزرو بلیط چارتر هم می توانید سفری بسیار ارزان به کشور چک داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما چک

همانطور که گفته شد جمهوری چک یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد. بنابراین قبل از سفر به این کشور و  خرید بلیط هواپیما چک نیاز به دریافت ویزای شنگن دارید. شما می توانید بلیط هواپیما پراگ  را از سایت های مختلف رزرو کنید. در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی از ایران به جمهوری پراگ وجود ندارد. بنابراین پرواز به این کشور از شهرهای مختلف ایران مانند تهران، شیراز، مشهد، تبریز، بندرعباس، همدان و …. با یک یا دو توقف در کشورهای مختلف مسیر پرواز صورت می گیرد. برای داشتن سفری لذت بخش چند ماه قبل از سفر بلیط هواپیما چک را ررزو کنید.

1