وبلاگ آرتا پرواز

با خرید بلیط هواپیما تهران وین به زیباترین شهر جهان سفر کنید

سفر به شهر و کشورهای مختلف جهان ما را با آداب و رسوم متنوع آشنا می نماید و سفری لذت بخش و شیرین را برایمان رقم می زند. با خرید بلیط هواپیما تهران وین به یکی از زیباترین شهرهای جهان سفر نمایید

آشنایی با وین

شهر وین پایتخت کشور اتریش و یکی از 9 ایالت آن محسوب می گردد. شهر وین بزرگ ترین شهر اتریش و در رده نهم اتحادیه اروپا می باشد. این شهر زیبا و اصیل در شمال شرقی کشور اتریش واقع گشته است و عمده شهرت آن به سبب وجود آهنگ سازان بزرگ جهان مانند بتهوون و موزارت، موسیقی، تاریخ غنی، معماری زیبا، غذاهای خوشمزه و جاذبه های گردشگری آن می باشد. از جمله جاذبه های گردشگری شهر وین می توان به مواردی همچون موزه شونبرون، موزه ملکه سی سی، کلیسای سنت استفان، قصر سلطنتی هافبورگ، موزه آلبرتینا، قصر بلویدیر، قصر گلوریت، موزه تکنیک و موزه دکتر لئوپلد، مناظر زیبا، بافت قرون وسطایی اشاره نمود.

از این جهت شما می توانید جهت بازدید از این شهر زیبا و قدیمی با خرید بلیط هواپیما تهران وین اقدام نمایید و سفری لذت بخش را تجربه نمایید. از جمله فرودگاه های مهم شهر وین می توان به فرودگاه بین المللی وین- فرودگاه وین دنوبپیرهوی-فرودگاه وستبهنهف ریل اشاره نمود. بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما وین در ماه های آوریل تا مه و ماه های سپتامبر تا اکتبر می باشد که هوا ملایم و مطبوع است و به علت خلوتی می توانید هزینه کمتری برای بلیط بپردازید. فصول پر گردشگر وین در ماه های ژوئن تا آگوست می باشد.

خرید بلیط هواپیما تهران وین

برای خرید بلیط هواپیما وین می توانید به صورت رزرو آنلاین بلیط از سایت های معتبر و یا آژانس های مسافرتی اقدام نمایید. آشنایی با ایرلاین های پروازی، نوع سفر، انتخاب فرودگاه در وین و قیمت از جمله موارد مهم در خرید بلیط هواپیما وین می باشد. در حال حاضر پرواز به اتریش و وین هم به صورت پرواز مستقیم و هم پرواز غیر مستقیم امکان پذیر می باشد که به شرح زیر می باشد:

1-پروازهای مستقیم:

-ایران ایر: با پرواز مستقیم از تهران به وین

 -ایرلاین آسترین: پرواز مستقیم از تهران و اصفهان به وین

2-پروازهای غیرمستقیم:

-ایرلاین پگاسوس: با یک توقف در استانبول

-ایرلاین امارات: با یک توقف در دبی

-ترکیش ایرلاین: با یک توقف در استانبول

-ایرلاین قطر با یک توقف در دوحه

-ایرلاین لوفتهانزا با یک توقف در آلمان

-ایرلاین آلیتالیا با یک توقف در رم

-اطلس جت با یک توقف در استانبول

و دیگر ایرلاین هایی نظیر ایرفلوت، بلاویا، الاتحاد و اکراینی صورت می پذیرد.