وبلاگ آرتا پرواز

بلیط هواپیما ونیز

با خرید بلیط هواپیما ونیز به شهری با معماری باشکوه خواهید رفت که جاذبه های گردشگری زیادی را در خود جای داده است. علاقه مندان به فرهنگ و هنر و معماری با خرید بلیط هواپیما ونیز خود را به این شهر در ایتالیا می رسانند. انواع کلیسا های باشکوه، خیابان های باریک، قصر های بزرگ و کانال های زیبای آب در ونیز قرار گرفته است. در این مقاله نیز به بررسی بلیط هواپیما ونیز خواهیم پرداخت.

بلیط هواپیما ونیز

برای خرید بلیط هواپیما ونیز به صورت آنلاین از طریق سایت می توانید اقدام کنید و آن را اینترنتی رزرو کنید. برای این منظور مبدأ و مقصد بلیط و یک طرفه یا دو طرفه بودن آن را مشخص کنید. مبدأ شهری است که پرواز را از آنجا آغاز خواهید کرد و مقصد شهر ونیز خواهد بود. نوع مسافران نیز بر قیمت بلیط مؤثر است زیرا رده های سنی بزرگسال، کودک و نوزاد رنج قیمت متفاوتی دارند. با زدن گزینه جستجو لیستی از بلیط های ونیز به نمایش در می آید که دارای قیمت و ایرلاین های مشخصی هستند و با توجه به بودجه خود قادر به انتخاب آن ها خواهید بود.

نکات مورد توجه در هنگام خرید بلیط هواپیما ونیز

در هنگام خرید بلیط هواپیما ونیز دقت داشته باشید که امکان جستجوی آن بر اساس موردی که برایتان مهم تر است وجود دارد مثلاً بلیط را بر اساس قیمت می توانید جستجو کنید. قیمت بلیط در فصل های پر گردشگر با افزایش رو به رو می شود و برای ارزان خرید کردن آن بهتر است در فصل های کم گردشگر اقدام کنید. با خرید بلیط هواپیما ونیز به ساعت پرواز دقت کنید و یک ساعت قبل از شروع پرواز در فرودگاه حضور پیدا کنید. فاصله تهران از ونیز به میزان 3453 کیلومتر است که سبب می شود پروازتان 4:56 دقیقه طول بکشد، این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی و نوع ایرلاین متفاوت خواهد بود و ممکن است کم و زیاد شود. فرودگاه این شهر یک باند فرود آسفالت دارد که 3300 متر طول دارد و ارتفاع آن از سطح دریا 2 متر است، با خرید بلیط هواپیما در این فرودگاه به زمین خواهید نشست.

بلیط هواپیما خارجی تهران ونیز

بلیط هواپیما خارجی شیراز ونیز

بلیط هواپیما خارجی اصفهان ونیز

بلیط هواپیما خارچی کرمانشها ونبز